Placówki

logowanie zarejestruj się

Aktualności

Szkolenie dla nowych realizatorów programu FreD goes net 2022

Krajowe Centrum Przeciwdziałania Uzależnieniom ogłasza nabór na szkolenie przygotowujące nowych realizatorów programu FreD goes net.

czytaj dalej

Ogłoszenie o szkoleniu dla nowych realizatorów FreD Goes Net Łódź 2021

Polskie Towarzystwo Zapobiegania Narkomanii Oddział w Bydgoszczy na zlecenie Krajowego Biura organizuje w bieżącym roku szkolenie przygotowujące nowych realizatorów programu FreD Goes Net.

czytaj dalej

Rekrutacja na szkolenie 06.2021

Polskie Towarzystwo Zapobiegania Narkomanii Oddział w Bydgoszczy na zlecenie Krajoego Biura organizuje w bieżącym roku szkolenie przygotowujące nowych realizatorów programu FreD goes net. Szkolenie jest rekomendowane przez Krajowe Biuro ds. Przeciwdziałania Narkomanii, a jego ukończenie prowadzi do uzyskania zaświadczenia uprawniającego do realizacji programu FreD.

czytaj dalej

Rekrutacja na szkolenie 09.2020

Krajowe Biuro ds. Przeciwdziałania Narkomanii ogłasza nabór na szkolenie przygotowujące realizatorów programu FreD goes net w d niach 08 – 11 września oraz 15-18 września 2020 r. 

czytaj dalej

Realizacja Programu FreD goes net w czasach zagrożenia zdrowia

Uprzejmie informujemy o podjętej, po konsultacji z Dyrektorem KPBN, decyzji dotyczącej realizacji Programu FreD goes net finansowanej ze środków będących w dyspozycji Krajowego Biura. 

czytaj dalej

Seminarium dla realizatorów programu FreD oraz Konferencja z okazji 10-lecia programu FreD goes net w Polsce

Krajowe Biuro ds. Przeciwdziałania Narkomanii oraz Polskie Towarzystwo Zapobiegania Narkomanii w Bydgoszczy zaprasza 12-13.12.2019 na Seminarium Ogólnopolskie dla realizatorów programu wczesnej interwencji FreD połączone z Międzynarodową Konferencją z okazji 10-lecia programu FreD goes net w Polsce.

czytaj dalej

Seminaria dla realizatorów programu FreD goes net 2019 cd

Krajowe Biuro ds. Przeciwdziałania Narkomanii oraz Polskie Towarzystwo Zapobiegania Narkomanii w Bydgoszczy zaprasza na kontynuację cyklu seminariów o charakterze superwizyjno - szkoleniowym dla realizatorów programu FreD goes net.

czytaj dalej

Seminaria dla realizatorów programu FreD goes net 2019

Krajowe Biuro ds. Przeciwdziałania Narkomanii oraz Polskie Towarzystwo Zapobiegania Narkomanii w Bydgoszczy zaprasza na cykl seminariów o charakterze superwizyjno - szkoleniowym dla realizatorów programu FreD goes net.

czytaj dalej

Rekrutacja na szkolenie 05.2019 ZAKOŃCZONA

Krajowe Biuro ds. Przeciwdziałania Narkomanii ogłasza nabór na szkolenie przygotowujące realizatorów programu FreD goes net w d niach 27-30.05.2019 r.

czytaj dalej

Nowa ulotka dla odbiorców Programu FreD goes net

W odpowiedzi na uwagi realizatorów z przyjemnością informję, że powstała ulotka dla odbiorców program FreD goes net:

czytaj dalej

Ogólnopolski Telefon Zaufania Narkotyki – Narkomania 800 199 990

Krajowe Biuro ds. Przeciwdzialania Narkomanii z przyjemnością informuje, że od listopada br. Ogólnopolski Telefon Zaufania Narkotyki – Narkomania zmienił numer i tym samym stał się całkowicie bezpłatnym telefonem dla dzwoniącego.

czytaj dalej

Ogólnopolska Kampania Społeczna: "Krzywo weszło – zmień ustawienia"

Krajowe Biuro ds. Przeciwdziałania Narkomanii oraz Fundacja Polska Sieć Polityki Narkotykowej 08.11.2018 r. rozpoczęło ogólnopolską kampanię społeczną „Krzywo weszło – zmień ustawienia” adresowaną do młodych ludzi w wieku 16-20 lat oraz ich rodziców, której celem jest promowanie zdrowych postaw życiowych oraz edukowanie na temat zagrożeń związanych z używaniem narkotyków i tzw. dopalaczy. Organizatorzy chcą pokazać jak niebezpiecznym i ryzykownym zachowaniem jest używanie substancji psychoaktywnych oraz, że bez nich można prowadzić szczęśliwe życie. Kampania będzie trwać od listopada 2018 r. do grudnia 2019 r.

czytaj dalej

Otwarty konkurs ofert: zadanie na realizację Programu FreD 2019-2020

Zachęcamy do składania ofert

czytaj dalej

W Bydgoszczy 16-17.04.18 odbyło się pierwsze Seminarium dla realizatorów Programu FreD Goes Net

Spotkanie było z jednej strony okazją do wymiany doświadczeń i dobrych praktyk, z drugiej zaś uczestnicy mogli rozwijać swoje kompetencje w zakresie stosowania umiejętności Dialogu Motywującego w pracy z młodzieżą. 

czytaj dalej

Seminaria regionalne dla realizatorów Programu FreD

PTZN Bydgoszcz oraz Krajowe Biuro ds. Przeciwdziałania Narkomanii zapraszają na cykl SEMINARIÓW dla realizatorów programu FreD goes net.

czytaj dalej

Rekrutacja na szkolenie

Krajowe Biuro ds. Przeciwdziałania Narkomanii uprzejmie informuje o rozpoczętej rekrutacji na szkolenie przygotowujące do realizacji programu FreD goes net w dniach 22-25.05.2018 r.

 

czytaj dalej

Broszura dla młodzieży "O narkotykach bez przesady"

czytaj dalej

Zachęcamy do korzystania z serwisu internetowego dopalaczeinfo.pl


www.dopalaczeinfo.pl

czytaj dalej

Kolejny otwarty konkurs! Profilaktyka i rozwiązywanie problemów związanych z używaniem substancji psychoaktywnych c.d.

czytaj dalej

Otwarty konkurs: Profilaktyka i rozwiązywanie problemów związanych z używaniem substancji psychoaktywnych

czytaj dalej

Ulotka promująca Program FreD goes net

W odpowiedzi na liczne uwagi realizatorów z przyjemnością informję, że powstała ulotka promująca program FreD goes net:

czytaj dalej

Rekrutacja na szkolenie

Krajowe Biuro ds. Przeciwdziałania Narkomanii uprzejmie informuje o rozpoczętej rekrutacji na szkolenie przygotowujące do realizacji programu FreD goes net w dniach 09-12.05.2017 r.

czytaj dalej

"Dialog Motywujący w programie wczesnej interwencji Fred goes net"

Zachęcamy do zapoznania się z artykułem pana Roberta Rejniaka pt. "Dialog Motywujący w programie wczesnej interwencji Fred goes net". Znajduje się tam wiele przydatnych informacji o charakterze Programu, motywacji do zmiany, o metodzie Dialogu Motywującego - Duchu Dialogu i Zasadach.

czytaj dalej

Film promujący Program FreD goes net

Stowarzyszenie Monar Poradnia Profilaktyki, Leczenia i Terapii Uzależnień w Krakowie przy wsparciu KBPN zrealizowało film promujący program FreD goes net. Zachęcamy do upowszechniania filmu i używania go do promocji Programu.

czytaj dalej

Jak to działa? Edukacyjne filmy o marihuanie i dopalaczach.

Krajowe Biuro ds. Przeciwdziałania Narkomanii z przyjemnością informuje, że w dniu 10.01.2017 r. na stronie www.dopalaczeinfo.pl zostały umieszczone dwa krótkie filmy o wpływie marihuany i dopalaczy na funkcjonowanie organizmu człowieka.

czytaj dalej

Gratulujemy placówkom, które uzyskały dofinansowanie na realizację w 2017 roku Programu FreD goes net

Dofinansowanie z Krajowego Biura ds. Przeciwdziałania Narkomanii w Otwartym Konkursie Ofert na realizację zadania 3. Program FreD goes net uzyskało 40 placówek z terenu całej Polski.

czytaj dalej